Folia statyczna

 
 
 

Folia Linea Fix Static jest dekoracyjną folią do wszystkich powierzchni szklanych i lustrzanych. Trzyma się do powierzchni statycznie, nie zawiera kleju. Łatwa w użyciu. Folia Linea-Fix dekoruje oraz zapewnia prywatność i intymność nie tylko w domu, ale również w biurach, sklepach, budynkach użyteczności publicznej i w wielu innych miejscach. Zalety: możliwość wielokrotnego montażu i demontażu, szybki montaż bez kleju, estetyczny wygląd.


Okleiny samoprzylepne

 
 
 

Polecamy okleiny samoprzylepne ponad 120 wzorów w szerokiej gamie kolorów i imitacji drewna. Folie występują w rozmiarach : 45cm, 67,5cm, 90cm. Przy użyciu folii, niedużym nakładem finansowym można uzyskać efekt modnych mebli, odnowić drzwi, parapety, blaty itp. Okleiny mają również zastosowanie dekoracyjne szczególnie polecane witrażowe na szyby, wzorzyste i bajkowe.


Folie transparentne i lustro weneckie

Polecamy samoprzylepne folie dekoracyjne do szyb mogą być przyklejane na płaskich i gładkich powierzchniach takich jak szyby, plexi itp.

W ofercie proponujemy folię lustro weneckie. Głównym celem zastosowania lustra weneckiego jest uzyskanie widoczności z jednej strony tj. osoba widzi wszystko co dzieje się z jednej strony, a sama jest niewidoczna. Dodatkowym atutem folii jest lustro, które niewątpliwie podnosi estetykę okien.


Folie samochodowe do szyb

Służą do przyciemniania szyb samochodowych,  redukują promienie słoneczne poprawiając komfort jazdy.

 

Zapraszmy na zakupy do naszych sklepów!