Rolety z tkaniną DZIEŃ-NOC

 
 
 

 

ROLETY Z TKANINĄ DZIEŃ-NOC to najnowsza propozycja w grupie rolet tekstylnych,wolnowiszących. Oprócz dużych walorów estetycznych posiadają zdecydowaną zaletę funkcjonalną. Dzięki specjalnym tkaninom (składającym się z pasów poziomych, transparentnych oraz zaciemniających), umożliwiają  sterowanie przepływem światła nawet na dużych powierzchniach, bez konieczności podnoszenia całej rolety. Polecamy w systemie z kasetą do montażu przyściennego oraz zaczepowego bezpośrednio na ramę okienną.

 


 

Rolety z kasetą i prowadnicami

 
 
 

ROLETY Z KASETA I PROWADNICAMI to nowoczesny i elegancki system rolet kasetowych, który swoją różnorodnością pozwala na zastosowanie na każdym oknie PCV i drewnianych oraz aluminiowych. Plastikowa lub aluminiowa kaseta i prowadnice, dostępne w wielu kolorach, również w odcieniach drewnopodobnych, w połączeniu z wysokiej jakości tkaniną to bardzo estetyczna osłona okienna. Występują również w formie Mini o zmniejszonej wielkości kasety. Mogą być wyposażone w mechanizm sprężynowy i wówczas zyskują funkcję rozsuwania tkaniny od dołu ku górze ramy okiennej. Montaż: bezinwazyjny w ramę okienną, do przyklejania na specjalnych taśmach montażowych.


Rolety na duże powierzchnie - tarasy,altany

 
 

Rolety materiałowe przeznaczone na duże powierzchnie. Nowoczesna kaseta aluminiowa, oraz masywny dolny obciążnik.


Rolety do okien dachowych

 
 
 

ROLETY DACHOWE to system roletowy wyposażony w kasetę i prowadnice wykonane z aluminium, dostępne w  kolorze satynowym i odcieniach drewnopodobnych. System ten jest niezbędnym wyposażeniem każdego okna dachowego. Rolety skutecznie chronią wnętrze przed ostrym światłem oraz nadmiernym nagrzewaniem się poddasza. To wysokiej jakości wyrób dopasowany do wszystkich dostępnych na rynku krajowym modeli okien dachowych. Funkcjonalność rolety przejawia się w możliwości jej zatrzymania w dowolnym miejscu na wysokości okna. Możliwość obsługiwania rolety na dużych wysokościach za pomocą drążka.


Roletki -MINI

 
 

ROLETKI MINI - montowane na poszczególne kwatery okienne .W systemie zastosowano zminimalizowane rozmiary rury i mechanizmów, tak by roletka mogła być wykorzystywana, w wielu aranżacjach. Sposób montażu do okien PCV: zaczepowy bez ingerowania w ramę okienną. Istnieje  możliwość  przykręcenia roletki do okna drewnianego. Dostępne z magnesami i mechanizmami żyłkowymi


Rolety wolnowiszące

 
 

ROLETY WOLNOWISZĄCE  montowane do ścian lub sufitu to najprostszy w montażu i obsłudze produkt. Wszechstronność zastosowania i klasyczny wygląd rolety sprawia, że są one bardzo popularnym wyrobem, dostępnym w wielu wersjach, rozmiarach i kolorach. Typowe rolety montuje się na mocowaniach PCV, (możliwość dobrania kolorystycznie do tkaniny). W ofercie dostępne są również rolety wolnowiszące przeznaczone na bardzo duże powierzchnie w kasecie aluminiowej, które są sprawdzonym rozwiązaniem w andrychowskich szkołach.


Żaluzje pionowe

 
 

ŻALUZJE PIONOWE to optymalne rozwiązanie do przysłonięcia dużych powierzchni, szczególnie w pomieszczeniach biurowych, salach konferencyjnych, salach gimnastycznych, aulach szkół oraz tarasach, oranżeriach. Oferujemy szeroki wachlarz kolorystyczny tkanin. Montaż: do ścian i szpalet okiennych.


Tkaniny i części do rolet

 

 

 

 

Bogata kolekcja tkanin, bardzo wysokiej jakości, wśród wielu kolorów,wzorów, bardziej lub mniej zaciemniających struktur znajdziecie Państwo na pewno takie, które spełnią oczekiwania. Polecamy również części do rolet.
 


Moskitery

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo moskiteiry pod wymiar pasujące do wszytkich ram okiennych oraz siatki przeciw owadom w wersji z rzepem przyklejanym do ramy okiennej.

 


Nasze realizacje:   HOTEL SPA „KOCIERZ”
                              Urząd  Miasta w Andrychowie
                              Ośrodek Zdrowia „VENA'
                              Ośrodek Zdrowia „PRZY BASENIE'
                              Ośrodek Zdrowia „MEDICAM”
                              Zespół Szkół w Sułkowicach Łęgu
                              Gimnazjum Nr 2, i inne
                              oraz setki indywidualnych  klientów.

 

Zapraszmy na zakupy do naszych sklepów!