Tapety

 
 
 

Oferujemy  Państwu  największy wybór  tapet w regionie, ponad 300 wzorów w ciągłej sprzedaży z najnowszych europejskich  kolekcji.

Nasze tapety są gwarancją wysokiej  jakości, innowacyjności wzorów, barw i struktur, zapewniają ciepły nastrój każdej przestrzeni.

 


Polecamy również bogatą ofertę tapet w sprzedaży katalogowej, dzięki której, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym, fantazyjnym  życzeniom klientów. Zapraszmy do współpracy wykonawców i projektantów wnętrz.


 

UWAGA:  jeżeli Państwo poszukujecie tapety której nie posiadamy w naszym sklepie lub w naszych katalogach to prosimy dostarczyć nam numer tapety i nazwę producenta, a zamówimy ją dla Państwa w korzystnej cenie.


Tapety ścienne w szerokiej gamie barw i wzorów, winylowe, na flizelinie, papierowe, akrylowe, do malowania w cenach już od 15 zł za rolkę.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tapety niestandardowej szerokości

 
 
 

szerokość  1.06m – na flizelinie, nowatorska formuła tapety, na podkładzie flizeliny, sprawia że, tapetowanie stało się łatwe i przyjemne. Na sucho przykłada się do ścian, posmarowanych klejem.

szerokość 0,70m - „twarde winyle” bardzo odporne na zadrapania –szczególnie polecane do takich pomieszczeń jak przedpokoje, klatki schodowe, kuchnie.


Tapety z włókna szklanego

 

Tapety te są w pełni naturalnym produktem, zawierają czyste materiały mineralne.
Okładziny te są przeznaczone do wielokrotnego malowania, bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne.
Mają faktury imitujące rozmaite sploty tkanin, różnych grubości.
Szczególnie polecane na pękajace ściany i sufity. Pomagają walczyć z pleśnią i grzybem. Ściana pokryta taką tapetą „oddycha” i nie wiąże wilgoci, ma również właściwości antystatyczne. Łatwo się ją czyści przy użyciu zwykłych detergentów. Często stosowane do wykańczania biur, hoteli i innych pomieszczeń użyteczności publicznej. Do tapet z włókna szklanego polecamy specjalistyczne gotowe kleje i farby lateksowe.


Wyprzedaże

Końcówki wzorów, serii, pełnowartościowe tapety oferowane po obniżonych cenach, do wyczerpania zapasów magazynowych.


Kleje

Do tapet polecamy specjalistyczne kleje do tapetowania marki: METYLAN, Specjal, Direct, Instant, Normal, kleje z promocyjnymi zestawami „drugi za połowę ceny”. Również kleje do bordów, podklejki do tapet, płyny do usuwania tapet, płyny gruntujące, szpachlówki do wyrównywania ubytków i inne.


Bordery

BORDERY – paski wykończeniowo-dekoracyjne,w bogatym wzornictwie, różnych szerokości, samoprzylepne oraz do smarowania klejem w 5 i 10 metrowych rolkach. 


 
 
 

Zapraszamy do oglądania w naszych sklepach

multimedialnych propozycji aranżacji wnętrz.

 

Zapraszamy na zakupy do naszych sklepów!