Karnisze

 
 
 

Oferujemy Państwu  różne rodzaje karniszy, mające zastosowanie do każdego wnętrza.

Naszą ofertę charakteryzuje bogata gama kolorów i wzorów.W zależności od potrzeb karnisze mogą być pojedyncze lub podwójne, sufitowe lub ścienne, drewniane lub metalowe. Uzupełnieniem oferty jest szeroki wybór końcówek: klasycznych, ozdobnych z elementami imitującymi  kryształy, cyrkonie, które sprawiają że karnisze pasują zarówno do umiarkowanego nowoczesnego  stylu jak i tradycyjnego wystroju wnętrza.
 
polecamy:    KARNISZE  METALOWE GALWANIZOWANE
                    KARNISZE  DREWNIANE
                    SZYNY SUFITOWE PCV
                    ZAZDROSKI


 
 
 

Karnisze metalowe galwanizowane

 
 
 


Karnisze metalowe o średnicy 16mm i 25mm stanowią niebanalne połączenie klasycznej formy i nowoczesnego materiału, z którego zostały wykonane. Galwanizowany metal w kolorach antycznego złota i satyny jest odporny na zarysowania i nie zmienia koloru przy użytkowaniu. Dostępne elementy zakończeniowe dają duży wybór aranżacji, własnych pomysłów w dekorowaniu okna. Istnieje możliwość kompletowania karniszy pojedynczych, podwójnych oraz łączenie w dowolne długości i kąty.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Karnisze drewniane

Tradycyjne karnisze drążkowe pojedyncze i podwójne, w najmodniejszych kolorach : olcha, orzech, dąb, buk, sosna, od dawna cieszą się uznaniem naszych klientów. Składają się z rury metalowej w okleinie drewnopodobnej. Elementy ich wykończenia: wsporniki, kółka i końcówki wykonane są z naturalnego drewna. Dodatkowo dostępne są łączniki, które umożliwiają łączenie karniszy na dowolne długości.


Akcesoria

Oferujemy także w sprzedaży pojedyncze elementy do karniszy jak żabki, kółka, agrafki, wsporniki i zakończenia.


Szyny sufitowe

Stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnego karnisza, zwłaszcza w pomieszczeniach, w których występują łuki a  montaż standardowych  karniszy jest  znacznie utrudniony lub wręcz niemożliwy. Szyny sufitowe są wykonane z białego tworzywa PCV i maja formę szyny jedno-, dwu- lub trzy – torowej. Elementami dodatkowymi do szyn sufitowych są łączniki, uniwersalne zaślepki, obrotowe blokady, łuki przejściowe i zakończeniowe. Możliwy jest także montaż listwy osłonowej białej lub w kolorach drewnopodobnych, maskującej szynę sufitową wraz z żabkami.


Zazdroski

Zazdroski- metalowe pręty: białe i złote w różnych długościach, z możliwością rozsuwania, do przyklejania za pomocą haczyków samoprzylepnych lub do przykręcania.

 

Zapraszmy na zakupy do naszych sklepów!